Ценівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
Головна Мій профіль | Вихід | Вхід
Меню сайту
Національна дитяча "гаряча" лінія
Національна
Новини освіти

Наші медалісти


                                                            

№ з/п

Прізвище, ім’я, по-батькові випускника

Рік

нагородження

Медаль

1

Мельник Надія Ярославівна

1979

Золота

2

Лупиніс  Галина Григорівна

1987

Срібна

3

Ратушняк Галина Василівна

1990

Срібна

4

Турчин Галина Євгенівна

1990

Золота

5

Кузів Любов Йосифівна

1990

Срібна

6

Халупа Надія Богданівна

1990

Срібна

7

Бідун Олег Миколайович

1991

Срібна

8

Біла Галина Василівна

1991

Срібна

9

Карач Галина Миколаївна

1991

Срібна

10

Прийдун Надія Іванівна

1991

Срібна

11

Холондович Любов Михайлівна

1991

Срібна

12

Чорноус Олександра Станіславівна

1993

Золота

13

Чернявська Світлана Ярославівна

1993

Срібна

14

Загородна Галина Богданівна

1994

Золота

15

Мельник Галина Несторівна

1994

Золота

16

Безкоровайна Світлана Михайлівна

1995

Золота

17

Яремко Надія Іванівна

1995

Срібна

18

Лупиніс Галина Леонідівна

1996

Срібна

19

Шулька Любов Петрівна

1996

Срібна

20

Банак Ганна Романівна

1998

Срібна

21

Свергун Анатолій Богданович

1998

Золота

22

Савків Світлана Петрівна

1999

Срібна

23

Банак Андрій Романович

2004

Золота

24

Оріховський Тарас Євгенович

2004

Золота

25

Гірняк Оксана Володимирівна

2005

Золота

26

Кіндзерська Галина Миронівна

2005

Золота

27

Коваль Василь Богданович

2005

Золота

28

Лупиніс Леся Богданівна

2005

Золота

29

Оріховський Андрій Євгенович

2006

Золота

30

Осецька Галина Іванівна

2006

Срібна

31

Фера Ірина Ярославівна

2006

Срібна

32

Карнас Микола Степанович      

2007

Золота

33

Кусень Віталій Володимирович

2007

Золота

34

Пантелеймін Наталія Петрівна

2007

Золота

35

Яциків Андрій Іванович

2007

Золота

36

Заставна Ольга Іванівна

2008

Золота

37

Коваль Наталія Ігорівна

2008

Золота

38

Медвідь Богдан Степанович

2008

Золота

39

Павлюс Олег Ярославович

2008

Золота

40

Сута Галина Василівна    

2008

Золота

41

Турчин Зоряна Володимирівна

2009

Золота

42

Макуріна Ірина Валеріївна

2009

Срібна

43

Волик Наталія Петрівна

2010

Золота

44

Коваль Юрій Богданович

2010

Золота

45

Осецька Леся Іванівна

2010

Золота

46

Павлюс Назар Андрійович

2010

Золота

47

Солодка Леся Михайлівна

2010

Золота

48

Карач Оксана Василівна

2011

Золота

49

Чорноус Ольга Іванівна

2011

Срібна

50

Вовчак Мар’яна Андріївна

2012

Золота

51

Лихолат Ірина Іванівна

2012

Золота

52

Павлюс Богдан Андрійович

2012

Золота

53

Солодкий Володимир Михайлович

2012

Золота

54

Карач Тетяна Василівна

2013

Золота

55

Пантелеймін Мар’яна Ігорівна

2013

Золота

56

Чорноус Галина Іванівна

2013

Золота

57

Банак Віталій Данилович

2015

Золота

 

Годинник
Вхід на сайт
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Пошук
Новини РМК
Корисні сайти
Друзі сайту
• Козівський РМК
• В.Ходачківська ЗОШ І-ІІІст
• Козівська гімназія
• Козівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
• Олесинська ЗОШ І-ІІІ ст.
• Щепанівська ЗОШ І-ІІ ст.
• Бишківський НВК
• Вибудівський НВК
• Ценівський ДНЗ "Колосочок"
• Козівський ДНЗ "Сонечко"
Архів записів
Наш Youtube канал
Ми в соцмережах
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 17
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Життя сайту